Оновлення карт – листопад 2018

Шановні користувачі!

Нагадуємо Вам що опубліковано оновлення карт України та інших країн.

Оновити карти Ви можете прямо у додатку — Меню — Карти — Оновити карти та вибрати країну (країни). Для отримання оновлення карт Ваш пристрій повинен бути підключений до мережі Інтернет. Оновлення карт краще робити при підключеному Wi-Fi з’єднанні, так як об’єм даних для завантаження – великий.

Якщо Ви побачите або знайдете на карті помилку або неточність — Ви завжди маєти можливість повідомити нам про неї наступним чином:

  • Наблизьте карту щоб Вам було зручно точніше вказати місце для виправлення
  • Тапніть по екрану в тому місті де потрібно зробити уточнення або виправлення
  • Зверху у Вас з’явяться кнопки — там буде кнопка з трикутником (типа аварійний знак) Помилка (потім ця кнопка будет перейменована на Уточнити)
  • Натискаєте на кнопку з іконкою трикутника, пишите змістовно у чому полягає помилка або неточність (правильний номер будинку — такий-то, або — об’єкту вже нема, або — тут находиться вже такий об’єкт, або проїзд перекрито бетоним блоком та інше — и натиснюєте на «Відправити». Таким чином інформація через диспетчера надійде до картографа та картографи зможуть оперативно врахувати цю інформацію або врахувати при наступному оновленні карт.

Navi-Maps бажає Вам комфортних поїздок!

Пам’ятайте що навігатор лише Ваш помічник, та водій у першу чергу повинен користуватися та орієнтуватися на дорожні обставини, правила ПДР, безпеку руху, дорожніми знаками, дорожньою розміткою.

Ви ж не залишите кошик просто так?

Будь ласка, введіть Ваші данні щоб наступного разу мати можливість швидше повернутися до корзини. І хто його знає, може наступного разу Вам запропонують деяку знижку :) Якщо у Вас є питання - дзвоніть у денний час (+38)073-360-17-08